O mnie

– właściciel, lekarz dentysta, Protetyk II° stopnia

Właściciel gabinetu stomatologicznego Ra-Dent.

Studia na Pomorskiej Akademii Medycznej ukończył w roku 1985.

Po studiach, przez 8 lat, pracował w Akademii Medycznej na stanowisku asystenta, w Zakładzie Protetyki Stomatologicznej.

W trakcie pracy w Akademii uzyskał specjalizację I° ze stomatologii zachowawczej oraz II° z protetyki stomatologicznej.

Od 1994 prowadzi gabinet stomatologiczny, w którym swą  karierę zawodową rozpoczynało wielu cenionych obecnie w branży stomatologów.

Ponadto uczestniczył w licznych konferencjach naukowych oraz kursach zawodowych. Szkolił się nie tylko w kraju, lecz także za granicą, m.in. w USA, gdzie zaznajomił się z zagadnieniami z zakresu prowadzenia nowoczesnych praktyk stomatologicznych.

Jest współautorem wielu publikacji w zakresie protetyki stomatologicznej. Prowadził także wykłady i warsztaty z implanto-protetyki. Dowodem zaufania kolegów po fachu było wybranie go do Okręgowej Izby Lekarskiej w Szczecinie.

Jest założycielem drużyny piłkarskiej FC Próchnica, w której grało wielu stomatologów, lekarzy zdobywających medale na turniejach piłkarskich. Kolejną jego pasją, niezmiennie od lat, są góry. Trekking, wspinaczka w najwyższych górach świata, to wspaniała okazja do samodoskonalenia się. Jest współorganizatorem corocznego Przeglądu Filmów „O!Góry” w Szczecinie.


Twój piękny uśmiech jest dla nas ważny

Nie zwlekaj i zarezerwuj swój termin na wizytę już teraz!

REZERWACJA