POZNAJ OPINIE NASZYCH PACJENTÓW

Zdobyliśmy zaufanie sportowców, aktorów i ludzi show biznesu, dla których piękny uśmiech jest narzędziem pracy. Pacjentami naszej kliniki są m.in.:

KAROL BEDORF

Utytułowany grappler, pasjonat i mistrz Polski w brazylijskim jiu-jitsu, zawodnik MMA, członek znanego szczecińskiego klubu z tradycjami Berserker`s Team.
CONRADO MORENO

Conrado Segismundo Moreno Szypowski ~ polsko-hiszpański celebryta, twarz popularnego kilka lat temu programu „Europa da się lubić”.
VITO CASETTI

Polsko-włoski konfenansjer, reporter Dzień Dobry TVN,  uczestnik popularnego niegdyś reality show „Wyprawa Robinson”.


MAŁGORZATA GLINKA

Małgorzata Barbara Glinka-Mogentale ~ polska siatkarka, wielokrotna olimpijka. Karierę rozpoczynała w zespole Skra Warszawa, pod okiem trenera Teofila Czerwińskiego. W sezonie 2013/14, jako zawodniczka Chemika Police, wywalczyła Puchar i Mistrzostwo Polski.

HELDER SILVA

 Mistrz Brazylijskiego Jiu-jitsu, instruktor bjj, trener personalny, zajmujący się również life-coachingiem. Czynny zawodnik, regularnie uczestniczący w zawodach, głównie na arenie międzynarodowej.


  

ZAUFAŁO NAM JUŻ PONAD 15 000 PACJENTÓW Z POLSKI, NIEMIEC I SKANDYNAWII

” I can confirm by direct experience that the Ra-dent provides services of the highest possible quality. The staff is trained and willing to solve any problem. The communications for the appointments from/to Ra-dent are taken with maximum efficiency and effectiveness. Overall rating: excellent from all points of view. „

~ Maurizio Melfa” Polecam tą klinikę, ma naprawdę bardzo wysoki poziom i jest tania. Często korzystam z jej usług i nie mam złego zdania na jej temat. Bardzo podoba mi się w niej nowoczesność i prostota.  Z pewnością będę tam częstym klientem.”

~ Karolina
” To gabinet na najwyższym poziomie! Efekty – znakomite ! Byłam, oglądałam a teraz…..nabieram odwagi by poddać sie kuracji. Oby starczyło mi samozaparcia i gotówki.”

~ Irena

” Polecam tę klinikę, jestem jej częstym bywalcem, więc wiem, że jest nowoczesna i tania. Zawsze byłam zadowolona z leczenie i mam bardzo dobre zdanie na jej temat. Spokojnie mogę iść tam ponownie, bo wiem, że będzie dobrze.”

~ Andżela

„Profesjonalnie i na najwyższym europejskim poziomie. Klinika super, atmosfera, podejście do pacjenta rewelacja. Ceny przystępne, jeszcze nie raz się tam wybiorę jak będzie taka potrzeba.”

~Anita

Przeczytaj więcej opinii na naszym Facebooku!

” Co tu dużo gadać…po prostu dobry specjalista i – zaznaczam- tani! Polecam!

Z poważaniem, Krzysztof z Malmo „


„Pełen profesjonalizm, fachowa wiedza i sensowne rozwiązania. Absolutnie fantastyczny stomatolog. Korzystam z usług tego gabinetu od kilku lat, co jest wystarczającym powodem, by go polecać. „” Szczerze polecam ten gabinet stomatologiczny. Świetna obsługa i wysoka jakość świadczonych usług. Korzystałem z usług wielu stomatologów, ale jak trafiłem do Ra-dentu, to już nie szukam dalej.”


” Zawsze bałem się stomatologa …. Po pierwszej wizycie w tym gabinecie od razu poczułem rodzinną atmosferę . Dzisiaj jestem już po czwartej wizycie i stwierdzam ,że wszystko zalezy od lekarza . W tym gabinecie naprawdę pacjent jest obsługiwany profesjonalnie . Szczerze polecam . „

Zadowolony pacjent

Przekonaj się dlaczego warto wybrać gabinet Ra-Dent. Umów się na wizytę i dołącz do grona naszych zadowolonych Pacjentów!

REZERWACJA