• Przed rozpoczęciem leczenia przeprowadzamy z Pacjentem obszerny wywiad,  aby zapoznać się z wszelkimi dolegliwościami i problemami, z jakimi się do nas zgłosił. Następnie przedstawiamy indywidualnie przygotowany plan leczenia. Dzięki współpracy z firmą finansową MediRaty  każdy z Państwa może skorzystać z usług na preferencyjnych warunkach, zapewniając tym samym ciągłość leczenia. Zadzwoń i dowiedz się o warunkach finansowania.
 • Staramy się, by nasi Pacjenci byli objęci szczególną opieką, dlatego przed podjęciem leczenia przeprowadzamy również dokładną diagnostykę. W celu przygotowania rzetelnego planu leczenia, nasi Lekarze analizują dane uzyskane przy pomocy nowoczesnej technologii (tj. RTG punktowe z radiowizjografią, pantomogram), a jeśli zachodzi tak potrzeba – kierują na na dodatkowe badania z użyciem tomografii komputerowej lub cefalometrii. Dowiedz się jak ważna jest diagnostyka.
 • Stosujemy nowoczesne bezbolesne metody znieczulania, dzięki czemu możemy zaproponować naszemu Pacjentowi zabiegi stomatologiczne w najwyższym komforcie – dowiedz się więcej o stosowanych u nas metodach.
 • Komfortowe warunki leczenia – bez względu na pogodę panującą za oknem,  Pacjenci czują się w gabinecie komfortowo i swobodnie. Gabinety Ra-Dent wyposażone są bowiem w wygodne fotele dentystyczne, klimatyzację oraz wentylację mechaniczną. W przypadku przedłużającego się zabiegu,  na życzenie Pacjentów,  serwujemy zimne i ciepłe napoje. W tle płynie relaksująca muzyka lub ulubiony program w telewizji.
 • Mając świadomość, że w dzisiejszych czasach większość z nas jest zabiegana i trudno pamiętać o wszystkich ważnych zajęciach, przed każdą wizytą wysyłamy sms lub e-mail z przypomnieniem o wizycie. Na Państwa życzenie przypominamy także o wizycie kontrolnej, którą powinniśmy odbywać co około 6 miesięcy.
 • Szczególnie dbamy o bezpieczeństwo naszych Pacjentów, w związku z tym kładziemy ogromny nacisk na proces dezynfekcji i sterylizacji. Stosujemy wysoko stężone płyny dezynfekcyjne, nowoczesne myjki ultradźwiękowe i autoklawy. Sprzęt stomatologiczny podlega ścisłej kontroli i regularnym przeglądom technicznym.
 • Na wizyty staramy się przyjmować naszych Pacjentów punktualnie i ograniczamy do minimum konieczność oczekiwania na wejście do gabinetu.
 • Idziemy z duchem czasu. Nasi lekarze regularnie uczestniczą w kurskonferencjach, sympozjach, stażach specjalizacyjnych, dokształcają się w Polsce i za granicą, np. Austrii, Niemczech czy USA. Pacjentom zapewniamy bezpieczeństwo na najwyższym poziomie stosując procedury leczenia bazujące na uznanych w świecie autorytetach – zapraszamy do galerii z certyfikatami.
 • Nasza praca jest naszą pasją. Pacjent jest dla nas ważny zarówno w trakcie procesu leczenia jak i po jego zakończeniu. W trakcie leczenia nieustannie kontrolujemy wykonywaną przez siebie pracę m.in. poprzez wykonywanie dokładnej dokumentacji procesu leczenia za pomocą aparatu cyfrowego. Dbamy o precyzję wykonania leczenia poprzez wykorzystanie mikroskopu zabiegowego – przeczytaj do czego służy mikroskop w stomatologii.
 • Świadczmy usługi na najwyższym poziomie i udzielamy gwarancji na wykonane leczenie. Pacjent uzyskuje gwarancję w formie pisemnej po zakończeniu całego procesu leczenia. Przeczytaj o szczegółowych warunkach gwarancji.
 • W Gabinecie Ra-Dent oferujemy kompleksowe leczenie. Nasi Pacjenci mogą zatem liczyć na opiekę specjalistów z różnych dziedzin stomatologii,   tj.  implantologii, protetyki, periodontologii, chirurgii, stomatologii dziecięcej. Poznaj naszych specjalistów.
 • Zatrudniamy wykwalifikowane higienistki, asystentki i recepcjonistki, które są dla naszych Pacjentów i lekarzy wsparciem na każdym etapie procesu leczenia. W recepcji Pacjent uzyska informację do jakiego lekarza dentysty ze swoimi problemami powinien się udać, na życzenie otrzyma wodę, kawę lub herbatę, a asystentka zadba o komfort psychiczny podczas leczenia.
REZERWACJA