BOHATER DO ZADAŃ SPECJALNYCH

Z myślą o Tobie i komforcie Twojego leczenia, postanowiliśmy poszerzyć zakres naszych usług i wprowadzić do oferty innowacyjne urządzenie – zaawansowany laser do zadań specjalnych!

Laser LightWalker posiada niezwykle szeroki wachlarz zastosowań klinicznych, dzięki czemu daje nam w zasadzie nieograniczone możliwości leczenia najcięższych nawet przypadków stomatologicznych z zachowaniem najwyższych standardów procesu terapeutycznego.

Nasz bohater sprawdza się we wszystkich gałęziach sztuki dentystycznej, a więc w:

STOMATOLOGII DZIECIĘCEJ

STOMATOLOGII ZACHOWAWCZEJ

ENDODONCJI

PERIODONTOLOGII

CHIRURGII STOMATOLOGICZNEJ I IMPLANTOLOGII

STOMATOLOGII ESTETYCZNEJ

Ponadto jest niezastąpiony w ortodoncji, zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, a nawet przy leczeniu uciążliwych przyczyn chrapania.

O jego zaletach można pisać wiele.  Do najważniejszych z nich należą:

~ bezbolesne leczenie

~ brak konieczności zastosowania znieczulenia miejscowego

~ połączenie dwóch najlepszych fal lasera w jednym systemie, dające możliwość znacznego poszerzenia zakresu działań stomatologicznych

~ doskonałe efekty zabiegowe

~ skuteczność i precyzja zapewniająca wysoki poziom komfortu leczenia dla pacjenta i lekarza

~ szybsza regeneracja tkanek po zabiegach

~ idealne narzędzie do walki z dentofobią  (m.in. ze względu na brak drażniącego odgłosu borowania towarzyszący tradycyjnemu leczeniu)

W zaistniałej sytuacji epidemiologicznej laseroterapia stomatologiczna staje się skutecznym rozwiązaniem terapeutycznym, chociażby ze względu na właściwości bakteriobójcze i odkażające urządzenia.

REZERWACJA