LASEROWA REHABILITACJA ESTETYCZNA

Marzy Ci się śnieżnobiały uśmiech bijący po oczach nieskazitelnym blaskiem?

A może nie jesteś zadowolona/-y z efektów tradycyjnych gabinetowych metod wybielania?

W swej ofercie mamy idealne rozwiązanie dla osób dążących do pięknego uśmiechu.

Dzięki bohaterowi do zadań specjalnych -laserowi LightWalker- w naszej praktyce stomatologicznej mamy możliwość wdrożenia nowych procedur estetycznych, które pomogą spełnić Państwa marzenia o hollywoodzkim uśmiechu!

Co zyskujesz?

~ piękny uśmiech, który nigdy nie wychodzi z mody, a tym samym – większą pewność siebie

~ efekty wybielania utrzymujące się nawet do 3 lat ( w przypadku osób niepalących i bezwzględnie stosujących się do zaleceń pozabiegowych)

~ czas – tak cenny w dzisiejszym świecie! Krótszy czas trwania zabiegu w porównaniu z konwencjonalnymi metodami, wynika z szybszej aktywacji materiału (żelu) wybielającego

~ szansę na wyeliminowanie plam spowodowanych zażywaniem leków, czy fluoru

~ zminimalizowanie nadwrażliwości, często występującej przy zabiegu z użyciem lampy

~ komfort w trakcie zabiegu

~ bezpieczeństwo – ze względu na wysoką gęstość energetyczną lasera i zdolność rozpraszania światła zabieg nie jest niebezpieczny dla miazgi.

Przydatne informacje:

– przed zabiegiem wskazana jest sanacja jamy ustnej; wszystkie zęby muszą być wyleczone, a nieszczelne wypełnienia wymienione

– należy usunąć kamień i osad nazębny

– zabieg (wraz z przygoowaniem pacjenta) trwa maksymalnie 60 min

– do 2. tygodni po zabiegu konieczne jest stosowanie tzw. „białej diety” (należy unikać kawy, kolorowych napojów, czerwonego wina, wszelkich produktów, które mogą przebarwiać szkliwo, a także zrezygnować z tytoniu)

Jeszcze się wahasz?

Najlepszą rekomendacją są nasi zadowoleni pacjenci, podkreślający zalety lasera i komfort, jaki zapewniło im leczenie tym urządzeniem.

REZERWACJA