Drodzy Państwo, witamy Was w naszym świecie innowacyjności i nowoczesności.

Analizując potrzeby naszych pacjentów i wychodząc im naprzeciw, nieustannie poszerzamy nie tylko swoje umiejętności, lecz także wachlarz usług, dzięki którym jeszcze bardziej możemy zadbać o bezpieczeństwo i komfort w trakcie przebiegu Państwa leczenia stomatologicznego.

W naszym centrum stomatologicznym dbamy o to, by wizyta stomatologiczna i postać lekarza dentysty przestały kojarzyć się z bólem i nieprzyjemnymi doświadczeniami.

Stosujemy bezbolesne, innowacyjne metody terapii stomatologicznej, wśród których szczególnie rekomendujemy: laser stomatologiczny, bezpyłową piaskarkę AirFlow, sedację wziewną, czy leczenie kanałowe przy użyciu mikroskopu stomatologicznego.

Opieramy się na nowoczesnych materiałach i technologii stomatologicznej. Wykonujemy odpowiednie procedury lecznicze i protetyczne przywracające funkcje i estetykę uzębienia, dostosowując jednocześnie plan leczenia do możliwości finansowych pacjenta.

Gwarancja na leczenie

Na wszystkie usługi wykonane w gabinecie Ra-Dent nasi Pacjenci otrzymują gwarancję. Warunkiem jej udzielenia są wizyty kontrolne co najmniej dwa razy do roku lub w terminach ustalonych indywidualnie z lekarzem prowadzącym.

Zapoznaj się z wszystkimi warunkami gwarancji usług stomatologicznych.

REZERWACJA